Montáž hydraulických nakládacích

Technická specifikace

Hydraulické nakládací jeřáby PALFINGER 

přesvědčují svou jednoduchou obsluhou a vysokou hospodárností. Různé příslušenství (navijáky, rotátory, drapáky, jeřábové vidlice) rozšiřuje rozsah využití jeřábů.

Firma MLČOCH s.r.o. nabízí hydraulické nakládací jeřáby PALFINGER od 1 do 200 metrotun se 120 modely. K nejdůležitějším odvětvím patří: stavebnictví, doprava a logistika, integrované záchranné systémy, města a obce, odpadové hospodářství, těžba, inspekční činnost, montážní a servisní práce.

Společnost PALFINGER, založená v roce 1932, představuje nejinovativnější, spolehlivé a nákladově efektivní řešení zvedání pro použití na užitkových vozidlech, lodích a stacionárních zařízeních. Inovace a další internacionalizace produktů, procesů a služeb tvoří kromě větší flexibility také strategické pilíře podnikové strategie. Vysoká flexibilita a kompetence ve výrobě a globální síť prodejů a služeb nám poskytují zásadní konkurenční výhodu a zajišťují našim zákazníkům DOŽIVOTNÍ VÝBORNOST. 

HODNOTY ZNAČKY
ÚČINNOST

Produkty PALFINGER nabízejí vynikající poměr ceny a výkonu. Vysoká produktivita, snadné použití, úzce propojená servisní síť a vysoká hodnota dalšího prodeje více než platí za investici do produktu PALFINGER po dobu jeho používání.

SPOLEHLIVOST 

Díky prvotřídní kvalitě a síle produktů, odolným komponentům a vynikajícímu zpracování, spolehlivému celosvětovému servisu a stabilitě a síle společnosti je společnost PALFINGER spolehlivým partnerem pro profesionály.

INOVACE 

PALFINGER se zavázal k vedoucímu postavení v oblasti inovací. V minulosti průkopnický vývoj přinesl revoluci v produktech a v budoucnu budou inteligentní systémová řešení a jedinečná funkcionalita společnosti PALFINGER také formovat průmysl a vývoj nových produktů.

Ukázky provedení